Vajinal lazer kaşıntıları giderir mi?

Yazan  Oca 24, 2015

Uzun zamandır sık tekrarlayan kaşıntılarım var, vajinal lazer ile normale dönecek miyim?

Vajina içinde olup kişilere zarar vermeyen mikroorganizmaların tümüne “vajinal flora” denmektedir.

Vajina flora PH asittir, içinde yaşayan mikroorganizmalar belli sayılarda ve bir denge halinde yaşadıklarından zarar vermez ve şikayete yol açmazlar..

Garderella vajinalis, Mobiluncus, Bacteroides ve Mycoplasma,hemophilis vaginalis da normalde vajinal flora içinde yaşayan  ve bu florayı oluşturan  bakterilerdendir.

 

Bakteriyel vajinoziste denilen hastalıkta  vajina florası bozulmuş ve tüm bu bakteriler  sayıca artmıştır, vajinal Ph alkali vasata geçmiş hastada kaşıntı,yanma,ilişkide ağrı kuruluk gibi şikayetler oluşmaya başlamıştır. Vajinal lazerin yaptığı en iyi şey vajinal florayı düzeltmektir. Vajinal lazer vajina sıcaklığını gönderdiği enerji dalgaları ile artırır.Buna bağlı kollagen liflerin artışına neden olan kollagen hücreleri uyayarak doku arası sıvı oranını artırır ve vajina duvarlarında oluşan nem vajinal florayı düzelten etkenlerden birisidir

 

Daha geniş bilgi için bize ulaşın,sizlere G noktası büyütmekten,clitoris derisi sünnetinden, vajinal kuruluktan, ilişkide yanmadan,ilişkide ağrıdan, labium plastiğinden bahsedelim. Yada VİP hizmeti ile ulaşım elemanımız sizi evinizden alsın. Hekimimizden rica edelim size ücretsiz bir muayene ve danışmanlık planlayalım. Siz kahvenizi içerken hekimimiz, size muayene sonrası neler yapılabileceğini anlatsın.

Son Düzenlenme %PM, %06 %926 %2017 %21:%Şub