Geçici kızlık zarı

Yazan  Şub 11, 2017

Günümüzde artık çoğu erkek ve kadın bekaret olayını önemsemiyor. Ancak özellikle bizim gibi müslüman ülkelerde bekaret, önemli bir yere sahip.

Hem toplumsal hem de aile baskısı ve yetiştirilme biçimiyle bekaretin önemli bir şey olduğu düşünülüyor. Sadece kendisiyle birlikte olduğunu bilmek erkeklere güven duygusu sağladığı sanılıyor.

Kadınının hayatında tek ve özel bir yere sahip olmak istiyorlar. Fakat unutuluyor ki çoğu bayan, daha doğduklarından itibaren kızlık zarı na sahip değiller. Veyahut ilişki sırasında kızlık zarı ndan kan gelmiyor. Bu durumda kadın önceden bir cinsel ilişkide bulunmuş ibaresi yapıştırılıyor. Velhasıl kızlık zarı nın varlığı bakirliği simgeleyemez. Eğer siz kızlık zarı na var ve bir ilişkide bulunup,kızlık zarı nı kayıp ettiseniz evlenirken böyle bir operasyon geçirmek isteyebilirsiniz. 

Geçici kızlık zarı operasyonu cinsel ilişkiye girilmeden 3-4 gün evvel yapılması gereken bir müdahaledir. Gerdek gecenizden 3-4 gün önce veya biraz daha az gün önce bu işlemi geçirirseniz ilişki sırasında tekrardan kan gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem acısız olup, yaptırdıktan sonra günlük hayatınıza aynen devam edebilirsiniz.